Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

MakMach You Trade, MakMach markası altında kurulmuş, maksimum hızda müşteri etkileşimini ve ürün tedariğini sağlamayı hedef edinmiş 2012 yılından beri Ege'nin incisi, liman kenti İzmir'de hizmet vermektedir. 

Ürünlerimiz üç kıtada yirmiden fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Fransa, İspanya, Kanada, Meksika, Hollanda, İsviçre, Polonya, Ukrayna, Bulgaristan, Makedonya, Slovenya, Slovakya, Sırbistan, İsveç, Macaristan, Romanya, Letonya, Mısır, Fas, Lübnan, Ürdün, Bahreyn, Kuveyt, Umman, Gürcistan, Kazakistan, Senegal, Kamerun, Kenya, Nijer, Gine, Somali, müşterilerimiz tarafından tercih edildiği ülkelerden bazılarıdır.

Firmamızda Mak alanı maksimum, Mach alanı ise ses hızı anlamına gelen mach sayısını ifade etmektedir. MakMach ise birleştiğinde maksimum hız anlamı katılmış ve you ile maksimum hızla sende düşüncesi ile tasarlanmıştır. MakMach You bu bağlamda zamanın ne kadar kıymetli olduğunu bilmekte ve maksimum hızı ilke edinen konuma ulaşmıştır.

Yılların tecrübesi ve birikimi ile, müşteri memnuniyetini odak noktası haline geriten MakMach You hedef kitlesini yıllar boyunca korumuş ve hergün network sistemine bir yenisini daha eklemiştir. Bu sayede birçok iş kolunda ihracat yapma olanağı sağlamıştır. MakMach You yurtdışında birçok pazarın hakimi olarak hedef edindiği kriterlere uygun şekilde ithalat pazarını sürdürmektedir. Gerek ürün, gerekse hizmet ithalatı gerekleştiren firmamız birçok projede ve ürün skalasında yerini almıştır. Hakkımızda